Posiłki

OBIADY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Uczniowie którzy już korzystali ze stołówki w minionym okresie  szkolnym   – przynajmniej jeden miesiąc – są już w naszym  systemie  (do każdego dziecka przypisana jest karta obiadowa z zeszłego roku) .

Jeśli Państwo nie pamiętają loginu lub  hasła prosimy o kontakt  ze stołówką.

Prosimy NIE zakładać nowych kont dla tego same dziecka !

Prosimy również o nie zakładanie  fikcyjnych kont na nieistniejące dzieci !

Deklaracje z zeszłego roku nie są przepisane na rok szkolny 2023/24– nie wiemy  bowiem czy  Państwo w dalszym ciągu będą  korzystać z naszego  żywienia-  prosimy  zatem  o przesłanie do nas informacji:  nowej deklaracji w formie papierowej lub zamówić posiłki poprzez system.

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym, przesyłamy kilka informacji organizacyjnych  związanych z żywieniem:

1. wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy 2 możliwości złożenia  deklaracji - wszystkie niezbędne informacje oraz instrukcje znajdują się na stronie szkolnej pod zakładką Obiady - Gastro Team.
  2. Przypominamy o zwrócenie szczególnej uwagi aby dzieci nosiły  karty obiadowe – ułatwia to prace stołówki i tempo wydawania posiłków oraz nie  ma pomyłek podczas podawania diet uczniom  uczulonym na składniki pokarmowe.
  3. Dla nowych dzieci klas 1 karty  obiadowe będą sukcesywnie wydawane uczniom lub wychowawcy.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z CENNIKIEM

W razie pytań prosimy o kontakt ze stołówką  605-511-789

INSTRUKCJA ZŁOŻENIA DEKLARACJI

W celu skorzystania z usług stołówki Szkolnej sp277 należy wybrać jedną z 2 możliwości złożenia deklaracji.

OPCJA NR 1

Pobierz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, wydrukuj, wypełnij, podpisz i dostarcz na stołówkę lub drogą elektroniczną na adres mailowy: suwalska@gastroteam.pl

• Wypełniając formularz zgłoszeniowy, deklarują Państwo  chęć  korzystania z wybranych a  przygotowywanych przez GASTRO TEAM  - do końca czerwca 2023
  • W przypadku rezygnacji z posiłków, konieczne jest poinformowanie firmy GASTRO TEAM w formie pisemnej na adres suwalska@gastroteam.pl w innym przypadku będziemy nadal przygotowywać obiady, co wiąże się z koniecznością zapłaty za posiłki.

OPCJA NR 2

Wejdź na stronę  https://sp277.gastroteam24.pl i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

• Należy wpisać dane użytkownika (rodzica lub opiekuna), zapoznać się i zaakceptować regulamin i politykę prywatności.
  • Po zapisaniu danych, na podany e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny do potwierdzenia. Należy w niego kliknąć.

Zamawianie i Odwoływanie Posiłków

Przez system stołówkowy lub emailem: suwalska@gastroteam.pl