Jeszcze przed feriami zimowymi uczniowie klas ósmych, w karnawałowym rytmie,  bawili się na dyskotece szkolnej.  Atmosfera zabawy i relaksu udzieliła się wszystkim obecnym. Szczególne podziękowania kierujemy do naszego kolegi Gustawa, który zadbał o sprawy techniczne: oświetlenie, muzykę i nagłośnienie.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uczniowie klas 8 wzięli udział w interdyscyplinarnym turnieju wiedzy i umiejętności z trzech kluczowych na egzaminie ósmoklasisty przedmiotów. Oprócz dobrej zabawy i rozrywki mogli spróbować swoich sił w matematyce, języku polskim i angielskim. Składamy podziękowania nauczycielom języka angielskiego, którzy przygotowali Turniej Leopardy.

Fotorelacja w Galerii

Serdecznie dziękujemy za występ