14 kwietnia 2022

Wykład online Wszechnicy Edukacyjnej Targówek

Serdecznie zapraszamy na wykład online  Wszechnicy Edukacyjnej  Targówek w ramach cyklu „Ludzie miasta” o osobach zasłużonych dla Warszawy.

20 kwietnia br. o godz. 18.00 wykład (tytuł zapisany przy użyciu gwary warszawskiej) pt. "Z szaconkiem i uśmiechem wspólnie z Panem Wiechem” - postać Stefana Wiecheckiego ps. Wiech wygłosi Radosław Potrac, varsavianista, prezes Stowarzyszenia Gwara Warszawska, członek Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Warszawy - koordynator warszawskiego projektu edukacyjnego „Varsavianistyczna szkoła”, nauczyciel, pedagog specjalny, instruktor ZHP, animator, organizator wydarzeń kulturalnych m.in. Ogólnopolskiego Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha, Urodzin Pragi, Festiwalu Grzesiuka.

Zgłoszenie na wykład poprzez:

·         formularz Microsoft Forms: https://forms.office.com/r/4ZDqsewjPk

·         lub zgłoszenia e - mail na adres: pborzecka@um.warszawa.pl

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 19 KWIETNIA