10 listopada 2023

Akcja KOTYLIONY DLA TARGÓWKA

10 listopada 2023 roku, przed zbliżającą się 105-tą rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i świetlicy szkolnej wraz z uczniami udali się w okolice Urzędu Dzielnicy Targówek. Na miejscu uczniowie naszej szkoły rozdawali mieszkańcom własnoręcznie wykonane biało-czerwone kokardy narodowe, popularnie zwane kotylionami.

Reprezentacja uczniów z klas trzecich udała się do Wydziału Edukacji i Wychowania, aby wręczyć kokardy Pani Naczelnik Katarzynie Majdurze i innym pracownikom. Uczniowie spotkali się również z Panią Burmistrz Małgorzatą Kwiatkowską oraz Panem Wiceburmistrzem Jędrzejem Kunowskim.
O godzinie 11:11 w ramach ogólnopolskiej akcji Szkoła do Hymnu przy Urzędzie Dzielnicy Targówek grupa reprezentująca naszą szkołę uroczyście odśpiewała Hymn Polski.

Zapraszamy do FOTOGALERII