24 kwietnia 2024

I Dzielnicowy Turniej Scrabble „Pojedynek na słowa”

22 kwietnia 2024 roku w naszej Szkoła uczniowie klas trzecich ze szkół podstawowych w dzielnicy Targówek zmierzyli się w I Dzielnicowym Turnieju Scrabble „Pojedynek na słowa”.

Turniej rozpoczął się o godzinie 9:00 uroczystym otwarciem, na którym obecni byli nauczyciele oraz uczestnicy. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 277, Marta Politowicz, przywitała wszystkich zebranych i podkreśliła znaczenie takich inicjatyw dla rozwoju uczniów.

Uczestnicy grali w parach, reprezentując swoje szkoły. W turnieju brało udział 5 drużyn. Rywalizacja była zacięta, a dzieci wykazały się dużą kreatywnością i umiejętnością układania słów. Ostatecznie, po zaciętej walce, zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 52.

Po zakończeniu finału odbyło się wręczenie nagród. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, i nagrodę.

Pierwszy Dzielnicowy Turniej Scrabble okazał się wielkim sukcesem. Uczestnicy pokazali, że potrafią świetnie się bawić, jednocześnie ucząc się nowych słów i rozwijając swoje umiejętności językowe. Organizatorzy wyrazili nadzieję, że turniej stanie się coroczną tradycją i zachęci jeszcze więcej szkół do udziału w przyszłości.

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli uczniów biorących udział w turnieju, którzy wsparli jego organizację. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu wszystkich stron, turniej przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze, a dzieci miały okazję do nauki przez zabawę i zdrową rywalizację.