31 grudnia 2023

Kiermasz świąteczny 2023 r.

Dnia 18 grudnia 2023 roku odbył się w naszej szkole Kiermasz Świąteczny zorganizowany we współpracy z Radą Rodziców. Cała społeczność szkolna włączyła się w przygotowanie tego wydarzenia. Ozdoby świąteczne stworzyli: uczniowie ze świetlicy szkolnej i dzieci z oddziału przedszkolnego wraz ze swoimi nauczycielami, klasy 1-3 wraz z wychowawcami, nauczyciele biblioteki szkolnej, plastyki i techniki. Niektórzy uczniowie przynosili ozdoby wykonane w domu z rodzicami.

W poniedziałek 18 grudnia hol przed salą gimnastyczną zamienił się w świąteczną krainę bożonarodzeniowych ozdób. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się orzechowe choinki, szyszkowe stroiki, mnóstwo różnorodnych ozdób choinkowych oraz kartki świąteczne, wśród których wielkie wrażenie robiła kartka z podobizną Elizy Orzeszkowej. Wszystkie ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe. Widać było, że ich autorzy wykazali się ogromną kreatywnością. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, nauczycieli i rodziców. Już pierwszego dnia sprzedaliśmy wiele prac. Kiermasz trwał przez cały przedświąteczny tydzień.

Dzięki wielkiej hojności całej społeczności szkolnej zebraliśmy 3500 zł. Kwota ta zostanie przekazana na Dom Dziecka wybrany przez Radę Rodziców.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w zorganizowanie i przeprowadzenie Kiermaszu Świątecznego serdecznie dziękujemy.