05 lutego 2024

32. FINAŁ WOŚP W SP 277

28 stycznia 2024 r. Szkoła Podstawowa nr 277 po raz szósty zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak co roku nawiązaliśmy współpracę z największym sztabem w Warszawie – Sztabem #97, działającym w Domu Kultury Świt.

Ponad 40-stu uczniów razem z opiekunami prowadziło zbiórkę, której celem było wsparcie diagnostyki i leczenia płuc po pandemii dzieci i dorosłych. Puszki naszych wolontariuszy napełniały się na ulicach Warszawy, w centrach handlowych (jako szkoła opiekowaliśmy się CH Wola Park) oraz w Internecie poprzez założone e-skarbonki.

W Sztabie #97 trwa podsumowanie tegorocznego finału, wiadomo jednak, że został w tym roku pobity rekord; uzbierana kwota zbliżyła się do 1 000 000 zł.

Pobite zostały również nasze szkolne rekordy dotyczące czasu zbiórki oraz zawartości puszek.

Gratulujemy wszystkim wolontariuszom wspaniałej postawy i zaangażowania. Składamy również podziękowania opiekunom wolontariuszy oraz wszystkim ofiarodawcom, dzięki którym uczniowie naszej szkoły mogli dołożyć swoją cegiełkę do realizacji celu 32. Finału WOŚP.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Szkolny koordynator WOŚP