25 marca 2024

INFORMACJE DOTYCZĄCE REKRUTACJI NA OPIEKĘ WAKACYJNĄ W PRZEDSZKOLACH I ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH W ROKU 2024

Od 3 kwietnia 2024 r. od godz. 12:00 do 19 kwietnia do godz. 20:00

rodzice mogą rejestrować wnioski w elektronicznym systemie zapisów

na dyżury wakacyjne.

Adres systemu :

rekrutacje-warszawa.pzo.edu.pl

Nasza placówka dyżuruje w terminie od 01 lipca – 19 lipca 2024 r.

Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów na dyżur wakacyjny.
Rodzice będą mogli w systemie elektronicznym wskazać turnusy i dyżurujące przedszkola/oddziały przedszkolne, do których chcieliby zapisać dziecko.
W celu zalogowania się do systemu rodzice korzystają z hasła dostępu do konta założonego przez siebie w 2024 r., w systemie rekrutacji do przedszkoli lub szkół podstawowych.

Rodzice dzieci, które kontynuują edukację w przyszłym roku (nie posiadający hasła do systemów rekrutacji)  korzystają z zakładki „Zarejestruj się”.

Wniosek o przyjęcie na dyżur wakacyjny należy zarejestrować w systemie najpóźniej do 19 kwietnia 2024 r. do godz. 20:00 .

Złożenie papierowej wersji wniosku w przedszkolu/szkole wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów (dotyczy tylko wniosków, które nie zostały podpisane podpisem zaufanym/kwalifikowanym w systemie rekrutacji) najpóźniej do 22 kwietnia 2024 r. do godz. 16.00.

do przedszkola/szkoły wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów tzw. dyżurującym przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

Szczegółowe informacje dotyczące dyżuru wakacyjnego: