07 czerwca 2024

MOVE Week Poland u Orzeszkowej

W dniach 3-9 czerwca 2024 roku nasza szkoła podstawowa aktywnie uczestniczyła w Move Week, międzynarodowym tygodniu poświęconym promocji aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Był to tydzień pełen różnorodnych wydarzeń i inicjatyw, które miały na celu zachęcenie uczniów, nauczycieli oraz rodziców do aktywnego spędzania czasu i dbania o swoje zdrowie.

W trakcie Move Week w naszej szkole organizowane były różne zajęcia ruchowe, sportowe, taneczne. Do akcji przystąpiła cała szkoła wraz z przedszkolakami. Dzieci uczestniczyły w zaplanowanych aktywnościach: aktywnych przerwach zarówno w szkole (na korytarzu, sali gimnastycznej), jak i na powietrzu, na boisku szkolnym. Wszyscy starali się czynnie brać udział w zajęciach i propozycjach sportowo-ruchowych organizowanych przez nauczycieli, co przyczyniło się do integracji społeczności szkolnej oraz promowania zdrowego stylu życia. Move Week w naszej szkole był niezwykle udanym wydarzeniem. Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć kontynuowania tej inicjatywy w przyszłości.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział! Do zobaczenia za rok!

FOTORELACJA w Galerii