13 czerwca 2022

Spotkanie z ambasadorem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Panem Marcinem Prusem

W piątek 3 czerwca 2022 odwiedził naszą szkołę niezwykły gość – wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej, Mistrz Świata i Europy juniorów, Mistrz Polski seniorów, a przede wszystkim ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i trener mentalny Pan Marcin Prus. Podczas dwóch spotkań młodzież naszej szkoły mogła dowiedzieć się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak pracować na sukces, jak walczyć z hejtem, jak działać w grupie i przede wszystkim jak walczyć i dążyć do spełnienia swoich marzeń. Spotkania miały charakter warsztatów dzięki czemu młodzież w aktywny i ciekawy sposób uczestniczyła w tym bardzo ciekawym wydarzeniu. O tym jak podobało się spotkanie z mistrzem niech świadczy fakt, że po wyjściu z budynku szkoły Pan Marcin jeszcze przed szkołą długo rozmawiał z naszą młodzieżą. Dziękujemy i czekamy na kolejne spotkania. Wydarzenie udało się zrealizować dzięki udziałowi naszej szkoły w projekcie SOS (Siatkarskie Ośrodki Szkolne).