05 lutego 2023

SP 277 gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

29 stycznia 2023 roku uczniowie naszej szkoły po raz piąty zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej pomocy.

48 wolontariuszy przemierzało ulice Warszawy kwestując do puszek pod hasłem 31. Finału WOŚP

Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Nasi uczniowie reprezentowali największy sztab WOŚP w Warszawie – Sztab #97 Dom Kultury Świt i  dołożyli swoją cegiełkę do rekordowego w tym roku wyniku sztabu z Targówka. Jako szkoła uzbierali łącznie 37 383 zł, 40 euro i 10 funtów.

Na naszych dzielnych, zmarzniętych wolontariuszy oraz ich opiekunów czekała w tym roku ciepła, szkolna kawiarenka. Jak w latach ubiegłych wspierający młodzież nauczyciele przygotowali dla niej ciepły posiłek oraz dużo słodkości.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, dzięki którym Orkiestra gra do końca świata i jeden dzień dłużej!