01 września 2021

Szkoła Demokracji

Mimo nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły uzyskali certyfikaty w Ogólnopolskim programie Szkoła Demokracji dla młodzieży w wieku 12-19 lat.

Celem projektu było zwiększenie udziału uczniów i uczennic w życiu szkoły oraz wzmocnienie samorządności uczniowskiej. Projekt realizowany był przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej wraz z Akademią Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie od IX 2020 r. do VI 2021 r. Po zakończeniu projektu SZKOŁA i uczniowie otrzymali certyfikat - szkołę reprezentowała grupa sześcioosobowa uczniów klas ósmych: Maria Duda-Rukat, Zuzanna Zięba, Borys Bartosiak, Urszula Sikorska, Janek Buczkowski, Natalia Rogucka. Koordynatorem zespołu była pani Małgorzata Niewińska we współpracy z panią Klaudią Stanetą.